Arama

Hakkımızda

         ÜSTÜNEL DİŞLİ ve MAK. SAN.  1994 yılında 1. Emintaş Sanayi sitesinde Rasim ÜSTÜN tarafından kurulmuş olup 1998 yılında çalışma alanını büyüterek Rami Emintaş Sanayi sitesine taşınılmıştır. Gelişimini her geçen gün arttırarak ve değişen pazar paylarını göz önüne alarak büyümeye devam etmektedir.

            Deneyim ve bilimsel çalışmaların ışığında gelişerek büyüyen firmamız global seviyede bilgi ve teknoloji kullanılmasını savunan işbirliği, güven ve kalite temelinde adımlar atılmasını ilke edinmiştir.

            Sektöründe teknolojik ve yönetimsel know-how üretebilecek aşamaya ulaşan ÜSTÜNEL DİŞLİ VE MAK. SAN. üretim ve satış hacminde TÜRKİYE ölçeğinde faaliyet gösteren önde gelen firmaların arasına girmyi başarmıştır.      

VİZYON

             Birinci sınıf teknoloji ile akılcı çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, birinci sınıf teknoloji üretiminde sentöründe lider bir dünya şirketi olmaktır.

MİSYON

              ÜSTÜNEL DİŞLİ VE MAK. SAN. Kalite, hizmette en iyi olmak ve sektördeki bu imajımızı korumak adına tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, en iyi personeli ve yetişkin insan gücünü topluluğumuza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak, iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak vazgeçemeyeceğimiz temel ilkemizdir. 

 

Üstünel Dişli

Rasim Üstün

Yenidoğan mahallesi Rami Emintaş San. Sit. No:123/294

Telefon: (212) 501 41 68

ustuneldisli@gmail.com

© 2017 - 2020 Tüm hakları saklıdır